Hakkımızda

İşyerimPOS sektörünün kurucusu ve lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ‘nin markasıdır. 1999 yılından bu yana hizmet veren Faturamatik, 2014 yılında Ödeme Kuruluşu lisans başvurusu yapmış, 2016 yılının ilk çeyreğinde BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur.

 

Dijitalleşme vizyonu, yaygın bayilik ağı, güvenli ödeme hizmeti sunma ve bayilerine yeni iş olanakları sağlama misyonuyla Türkiye’ nin lider ödeme çözümleri markası olan Faturamatik, zirvedeki yerini korumak için ürün, servis ve hizmetlerini hızla geliştirmeye devam etmektedir. 

Bu doğrultuda Faturamatik geçtiğimiz yıl Merkez Bankası’ na faaliyet izni genişletme başvurusunda bulunmuş ve Haziran 2021 tarihinde faaliyet genişleterek fatura tahsilatlarının yanı sıra Elektronik Para, Yurtiçi ve Yurtdışı Para Transferi ve Sanal POS faaliyetlerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş.

Dijitalleşme vizyonu ile ilerlerken yenilenmeye, devamlı gelişmeye inanıyor, sizin ve müşterileriniz için güvenli ödeme hizmeti sunma misyonuyla şirketimizi yeni zirvelere taşımak için gelişen teknolojileri takip ediyoruz.

Ödeme almanın uygun yolunu size ve müşterilerinize sunmak için hayata geçirdiğimiz İşyerimPOS ödeme sistemlerinin, kullanıcıları ve iş ortaklarıyla hızı, kolaylığı ve güveni birlikte deneyimliyoruz!

₺ x milyar

İşlem Hacmi

İşyerimPOS ödeme altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilen işlemlerin toplam tutarı.

₺ x milyon

Korumalı Alışveriş

Güvenli internet alışverişinin tanımı İşyerimPOS Korumalı Alışveriş ile gerçekleştirilen işlem sayısı.

% x

Müşteri Memnuniyeti

Ödemelerinde İşyerimPOS’u tercih eden tüketicilerin memnuniyet oranı.