İşletmenizin İhtiyaç Duyduğu Tüm Çözümler
İşyerim360'ta Bir Arada!

Ayrı ayrı yazılımlar satın almaya son! İşyerim360 ile işletmenizin tüm işlerini tek panelden kolaylıkla yönetebilirsiniz. İşyerim360; POS, cüzdan, muhasebe, e-ticaret, insan kaynakları ile mağazadan / kasadan satış sistemlerini size tek panelde sunar ve işletmenizi 360 derece yönetmenizi sağlar.

İşyerim360'ta Neler Var?
1. Tüm POS Çözümleri

İşyerimPOS hem çevrimiçi hem yüz yüze tahsilatlar için uçtan uca güvenli POS çözümleri sunar ve tek mutabakatla tüm kartlardan kolayca ödeme almanızı sağlar.

Tüm POS Çözümleri
E-Ticaret Yazılımı
2. E-Ticaret Yazılımı

Yüksek maliyetler ödenen e-ticaret portalları yerine İşyerim360 üzerinden ücretsiz olarak uzaktan satış yapabilir ve tüm pazaryerlerine kolayca entegre olabilirsiniz.

3. Ön Muhasebe Yazılımı

Yüksek maliyetler ödenen e-ticaret portalları yerine İşyerim360 üzerinden ücretsiz olarak uzaktan satış yapabilir ve tüm pazaryerlerine kolayca entegre olabilirsiniz.

Ön Muhasebe Yazılımı
İnsan Kaynakları Yazılımı
4. İnsan Kaynakları Yazılımı

Yüksek maliyetler ödenen insan kaynakları yazılımı İşyerim360 içerisinde ücretsiz! Siz de İşyerim360 üzerinden tüm insan kaynakları süreçlerinizi, iş takip uygulamalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

5. Restoran ve Kasa Satış Yazılımı

Yüksek maliyetler ödenen restoran ve kasa satış yazılımı İşyerim360'la ücretsiz! Restoran, kafe, büfe, market, bakkal, kırtasiye gibi tüm işletmelerin kolaylıkla kullanabildiği kasa satış sistemi İşyerim360'la kullanabilirsiniz.

Restoran ve Kasa Satış Yazılımı
Finansal Hizmetler
6. Finansal Hizmetleri

İşyerim360'la tüm finansal çözümler bir arada! Tüm finansal çözümlerimiz; Hesap Açma ve Yönetimi, POS yönetimi, Kolay Nakit Yönetimi, Kolay Mutabakat, Fatura Ödemeleri, Kredi Kartı Ödemeleri, Kira ve Aidat Ödemeleri, Para Transferleri, Kolay Raporlama, Finansal Analiz, Kullanıcı Tanımlama, Mobil Şube / Cep Pos Kullanımı, Hesap ve POS Hareketlerini API ile Alma Kolaylığı, Yetki ve Ayarlar Yönetimi.

Yüksek yazılım bedelleri ödemeye gerek kalmadan İşyerimPOS
ayrıcalıkları ile işyerinizi 360 derece yönetin!
Hesap Aç
İşyerim360'la İşletmeni
360 Derece Yönet!

İşyerim360; POS, cüzdan, muhasebe, e-ticaret, insan
kaynakları ile mağazadan / kasadan satış sistemlerini
size tek panelde sunar ve işletmenizi 360 derece
yönetmenizi sağlar.

Biz Size Ulaşalım

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.