Cisoft ile İş Birliği

Cisoft ile İş Birliği

CiSoft ile yapılan anlaşma gereği, CiSoft e-ticaret portalı kullanan ya da kullanmak isteyen işletmeler İşyerimPOS’u tek bir tıkla entegre edebilmekte ve İşyerimPOS avantajlarından hemen faydalanabilmektedir. CiSoft e-ticaret platformu kullanmak isteyen işletmelere 1 yıl boyunca ücretsiz e-ticaret platformu sağlamaktadır. 

İşyerimPOS’u nasıl entegre edebilirim ?

Herhangi bir ek ücret ödemeden hızlı ve kolay bir şekilde İşyerimPOS başvuru formunu doldurabilir, ekranda talep edilen iş yeri evraklarını yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında size özel müşteri temsilciniz hızlıca tarafınıza dönüş sağlayacaktır. 

Cisoft İsyerimPOS Entegrasyonu nasıl yapılır?

  1. Entegrasyonu kullanmak için öncelikle İşyerimPOS üye iş yeri olmanız gerekmektedir. 1 dk içinde tüm başvuru süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.  
  2. Üye iş yeri aktif olduğu an itibari ile cisoft.com.tr web adresi üzerinden giriş bilgileriniz ile panelinize giriş yaparak, pos entegrasyonları bölümünden İşyerimPOS’tan almış olduğunuz giriş bilgilerinizi girerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz. 
    1. Test çekimi yaparak işleminizi kontrol edebilirisiniz.
Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Kampanyalar
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
E-ticaret dünyasında başarılı işler çıkarmak için gereken en önemli unsurlardan biri kesintisiz ve güvenilir ödeme sistemleridir. T-Soft müşterileri artık bu ihtiyacı kolayca karşılayabilirler çünkü İşyerimPOS, sunduğu entegrasyon kolaylığıyla T-Soft'un güçlü e-ticaret yazılımıyla bütünleşiyor.
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS bakkal, market ve büfelere özel bir kampanya ile karşınızda! Banka POS'u olarak İşyerimPOS'u kullanan müşterilerimize Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS'tan İşletmelere Özel Kampanya: Ön Muhasebe Sistemi Hediye!
İşyerimPOS'tan İşletmelere Özel Kampanya: Ön Muhasebe Sistemi Hediye!
İşyerimPOS'un sunduğu özel kampanyayı duydunuz mu? Eğer henüz haberiniz yoksa, işletmenizi modern ve verimli bir yönetim sistemine geçirmenin tam zamanı! İşyerimPOS, banka POS'ları kullanarak işletmelerin ödemelerini kabul etmelerini sağlarken, şimdi de muhasebe süreçlerini kolaylaştırmak için bir adım daha atıyor.
QR Kodu Okut

Uygulamayı İndir.

qr kod