Otomotiv Sektöründe Yeni Bir İş Birliği LASTSİS ve İşyerimPOS!

Otomotiv Sektöründe Yeni Bir İş Birliği LASTSİS ve İşyerimPOS!

Otomotiv Sektöründe Yeni Bir İş Birliği LASTSİS ve İşyerimPOS!

Otomotiv sektöründe profesyonel iş yönetim sistemi hizmeti sunan LASTSİS ile iş birliğimizi duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu iş birliği ile araç, motosiklet ve lastik satış ve servis hizmeti veren tüm işletmelere geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedefliyoruz.

LASTSİS, stok yönetiminden iş emirlerine, B2B satışlarından Sanal POS'a ve e-faturaya kadar uçtan uca çözümleri ile işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. İşletmeler, LASTSİS'in sunduğu bu profesyonel iş yönetim sistemini kullanarak iş süreçlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetebilirler.

İşyerimPOS olarak, bu iş birliği ile müşterilerimize daha da geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. "Tek POS, Çok Banka!" sloganımız ile sanalda ve sahada, kapıda ve kasada tüm marka kartlarından tek çekim ya da taksitli ödeme alarak POS karmaşasından kurtulabilirsiniz. Sanal POS tahsilatı için entegrasyon gerektirmeden hızlıca İşyerimPOS alt yapısı ile VUK 507 tebliğine uygun Android tabanlı Fiziki POS cihazlarımızdan, mail order, link ile ödeme ve mobil cihazlar gibi geniş ürün yelpazemizden faydalanarak hızlıca tahsilat almaya başlayabilirsiniz.

LASTSİS iş yönetim sistemini kullanan veya kullanmak isteyen işyerlerimize duyurulur: Bu iş birliği ile iş süreçlerinizi daha da kolaylaştırmak ve hızlandırmak için en iyi çözümleri sunuyoruz. Güvenli, hızlı ve pratik ödeme çözümlerimizle işlerinizi kolaylaştırın ve daha verimli hale getirin.

Bu iş birliğinin tüm müşterilerimize hayırlı olmasını dileriz. Detaylı bilgi almak için 0216 561 45 45 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaş
QR Kodu Okut

Uygulamayı İndir.

qr kod