Komisyon Yükünüzü Hafifleten Eşsiz POS Çözümü

Komisyon Yükünüzü Hafifleten Eşsiz POS Çözümü

Komisyon Yükünüzü Hafifleten Eşsiz POS Çözümü

İşletme sahipleri için komisyon yükünü azaltmak büyük önem taşır. %0 komisyonlu banka POS'ları bu noktada kritik bir rol oynar. İşte size yüksek komisyonlardan kurtulmanızı sağlayacak İşyerimPOS'un sunduğu avantajlar ve çözümler...

İşyerimPOS, işletmenizin tüm POS ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplar. Sanal POS, Fiziki POS ve Mobil POS gibi çeşitli seçenekler sunarak işletmenizin gereksinimlerini karşılamak için geniş bir yelpaze sunar. Özellikle, İşyerimPOS'un sağladığı avantajlar arasında API POS ve Link POS gibi yenilikçi çözümler bulunmaktadır. Bu çözümler, işletmenizin ödeme altyapısını güçlendirirken, aynı zamanda güvenli ödeme sistemleri sunar.

İşyerimPOS'un sunduğu bir diğer önemli avantaj ise ücretsiz ek hizmetlerdir. Ön Muhasebe, İnsan Kaynakları Sistemi ve Kasa Satış Sistemi gibi kritik işlevleri ücretsiz olarak sunması, işletmenizin maliyetlerini daha da düşürmenize yardımcı olur.

İşyerimPOS, işletmenizin ödeme altyapısını güçlendirmek ve komisyon yükünü hafifletmek için mükemmel bir çözümdür. Banka POS'larında %0 komisyon avantajıyla, işletmenizin büyümesine odaklanabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. İşyerimPOS ile tanışın ve işletmenizin ödeme sistemini güçlendirin!

Detaylı bilgi almak için 0216 561 45 45 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Kampanyalar
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Size özel kampanyalı komisyon oranımızla, çekimleriniz ertesi gün cebinizde! Tüm POS'larda ertesi güne %2,99 komisyon fırsatı! İşyerimPOS ile işinizi büyütmek ve geliştirmek artık çok daha kolay! Sadece bir sözleşme ile anlaşmalı olan tüm kartlardan ister taksitli ister peşin ödeme alın, Hesap cüzdanınızı ve cironuzu 7/24 İşyerimPOS paneli üzerinden kolaylıkla takip edin.
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
E-ticaret dünyasında başarılı işler çıkarmak için gereken en önemli unsurlardan biri kesintisiz ve güvenilir ödeme sistemleridir. T-Soft müşterileri artık bu ihtiyacı kolayca karşılayabilirler çünkü İşyerimPOS, sunduğu entegrasyon kolaylığıyla T-Soft'un güçlü e-ticaret yazılımıyla bütünleşiyor.
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS bakkal, market ve büfelere özel bir kampanya ile karşınızda! Banka POS'u olarak İşyerimPOS'u kullanan müşterilerimize Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
QR Kodu Okut

Uygulamayı İndir.

qr kod