T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı

T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı

T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı

E-ticaret dünyasında başarılı işler çıkarmak için gereken en önemli unsurlardan biri kesintisiz ve güvenilir ödeme sistemleridir. T-Soft müşterileri artık bu ihtiyacı kolayca karşılayabilirler çünkü İşyerimPOS, sunduğu entegrasyon kolaylığıyla T-Soft'un güçlü e-ticaret yazılımıyla bütünleşiyor.

T-Soft'un 2003 yılından bugüne kadar hiçbir yazılımı temel almadan geliştirdiği özgün e-ticaret yazılımı, sektördeki lider markaların tercihi haline gelmiştir. Şimdi, bu güçlü altyapıya sahip olan T-Soft müşterileri, İşyerimPOS'un sunduğu sanal POS hizmetiyle ödeme süreçlerini daha da kolaylaştırabilirler.

İşyerimPOS'un entegrasyon yetenekleri sayesinde, T-Soft müşterileri e-ticaret sitelerinden veya pazaryeri platformlarından ödemeleri güvenle alabilirler. Özellikle, İşyerimPOS'un pazaryeri iş modellerine kolayca entegre olabilmesi, müşterilere esneklik ve kullanım rahatlığı sağlar.

Bununla birlikte, İşyerimPOS'un Masterpass'e entegrasyonu sayesinde, T-Soft müşterileri ödeme süreçlerini daha da hızlandırabilir ve güvenli hale getirebilirler. Masterpass, global bir dijital ödeme ve kart saklama altyapısı sunarak işlem hızını artırırken, müşteri bilgilerinin güvenliğini de sağlar.

T-Soft müşterileri için İşyerimPOS'un sunmuş olduğu bu avantajlar, ödeme süreçlerini daha verimli hale getirirken aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırır. T-Soft ve İşyerimPOS işbirliğiyle, e-ticaret dünyasında başarıya giden yol daha da kolaylaşıyor.

T-Soft İşyerimPOS Entegrasyonu nasıl yapılır?

Entegrasyonu kullanmak için öncelikle İşyerimPOS üye iş yeri olmanız gerekmektedir. 1 Dk içinde tüm başvuru süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye iş yeri aktif olduğu an itibari ile tsoft.com.tr web adresi üzerinden giriş bilgileriniz ile panelinize giriş yaparak, pos entegrasyonları bölümünden İşyerimPOS’tan almış olduğunuz giriş bilgilerinizi girerek kayıt kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Test çekimi yaparak işleminizi kontrol edebilirisiniz.

Detaylı bilgi almak için 0216 561 45 45 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Kampanyalar
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Size özel kampanyalı komisyon oranımızla, çekimleriniz ertesi gün cebinizde! Tüm POS'larda ertesi güne %2,99 komisyon fırsatı! İşyerimPOS ile işinizi büyütmek ve geliştirmek artık çok daha kolay! Sadece bir sözleşme ile anlaşmalı olan tüm kartlardan ister taksitli ister peşin ödeme alın, Hesap cüzdanınızı ve cironuzu 7/24 İşyerimPOS paneli üzerinden kolaylıkla takip edin.
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS bakkal, market ve büfelere özel bir kampanya ile karşınızda! Banka POS'u olarak İşyerimPOS'u kullanan müşterilerimize Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS'tan İşletmelere Özel Kampanya: Ön Muhasebe Sistemi Hediye!
İşyerimPOS'tan İşletmelere Özel Kampanya: Ön Muhasebe Sistemi Hediye!
İşyerimPOS'un sunduğu özel kampanyayı duydunuz mu? Eğer henüz haberiniz yoksa, işletmenizi modern ve verimli bir yönetim sistemine geçirmenin tam zamanı! İşyerimPOS, banka POS'ları kullanarak işletmelerin ödemelerini kabul etmelerini sağlarken, şimdi de muhasebe süreçlerini kolaylaştırmak için bir adım daha atıyor.
QR Kodu Okut

Uygulamayı İndir.

qr kod