Değişime Geç Kalmayın!

Değişime Geç Kalmayın!

Değişime Geç Kalmayın ! 

Eski nesil ödeme kaydedici yazar kasalar artık tarih oluyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın getirdiği yeni düzenlemelerle 01 Temmuz 2024 itibariyle eski nesil yazar kasa kullanımına artık izin verilmeyecek. İşyerimPOS olarak, işletmenizi geleceğe taşımak ve bu zorunlu değişime uyum sağlamanız için sizlere özel bir kampanya sunuyoruz.

Eski yazar kasalarınızı bize getirin ve VUK507 onaylı ANDROID MOBİL POS cihazımızı tam 2.000 TL indirimle alın! Bu fırsatı kaçırmayın, işletmenizin ödeme sistemini güncelleyerek müşterilerinizle daha hızlı ve güvenli işlem yapma avantajını yakalayın. 

Eski yazar kasanı getirin, yeni nesil VUK507 onaylı  Android Mobil Pos cihazınızı 2.000 TL indirimle alın!

Hızlı ve kolay entegrasyon ile işletmenizi güncelleyin.

Özel teknik destek ve eğitimle sorunsuz bir geçiş sağlayın.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

İşyerinizi modernize etmek ve yeni düzenlemelere uyum sağlamak için hemen bize ulaşın! Kampanyadan faydalanmak için 0216 561 45 45 numaralı telefondan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Eski yazar kasalarınızla veda edin, geleceğin ödeme sistemine İşyerimPOS ile birlikte adım atın!

Not: Kampanya süresi ve detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bu Yazıyı Paylaş
Diğer Kampanyalar
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Çekimleriniz Ertesi Gün Cebinizde
Size özel kampanyalı komisyon oranımızla, çekimleriniz ertesi gün cebinizde! Tüm POS'larda ertesi güne %2,99 komisyon fırsatı! İşyerimPOS ile işinizi büyütmek ve geliştirmek artık çok daha kolay! Sadece bir sözleşme ile anlaşmalı olan tüm kartlardan ister taksitli ister peşin ödeme alın, Hesap cüzdanınızı ve cironuzu 7/24 İşyerimPOS paneli üzerinden kolaylıkla takip edin.
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
T-Soft Müşterilerine İşyerimPOS ile Sanal POS Kolaylığı
E-ticaret dünyasında başarılı işler çıkarmak için gereken en önemli unsurlardan biri kesintisiz ve güvenilir ödeme sistemleridir. T-Soft müşterileri artık bu ihtiyacı kolayca karşılayabilirler çünkü İşyerimPOS, sunduğu entegrasyon kolaylığıyla T-Soft'un güçlü e-ticaret yazılımıyla bütünleşiyor.
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS ile Bakkal, Market ve Büfelere Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
İşyerimPOS bakkal, market ve büfelere özel bir kampanya ile karşınızda! Banka POS'u olarak İşyerimPOS'u kullanan müşterilerimize Kasa ve Satış Sistemi Ücretsiz!
QR Kodu Okut

Uygulamayı İndir.

qr kod